To se takhle ráno radujete ze tří věcí:
1) obě děti ve školce, domů jdou až po spa
2) manžel v práci,

A pak jdete odpoledne pro potomstvo a přiběhne k vám neštovicemi posetá Laura.
Minimálně na 3 týdny mám o společnost postaráno.
Vlastně na 2 měsíce, protože to bychom ani nebyli my, kdyby to Dáda nechytil až poslední den inkubační doby.

nasdílej to, ať se svět dozví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *